Slide background

Moje české PERLE

SOUTĚŽ 2020

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE!

PRECIOSA My Czech Beads 2015 - poděkování

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili celoroční soutěže PRECIOSA My Czech Beads 2015, prostřednictvím které nám profesionální i amatérští designéři ukázali více jak tisíc inspirujících, zajímavých, ale i ojedinělých designů vytvořených z perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads. Nadšení autoři šperků z perlí a perliček se mohli zapojit do soutěže každý měsíc a vytvořit svůj originální design na dané téma. Nejpilnější z talentovaných účastníků, kteří nám posílali své výrobky každý měsíc, byla tvůrkyně velmi nápaditých vzorů, Stella Lair.

Jako poděkování jsme výhercům, ale i mnoha ostatním účastníkům v celém roce poslali téměř 100 kg perlí a perliček i spoustu malých dárků. S nadšením s Vámi sdílíme galerii výrobků všech výherců této soutěže.


icon flickr showGalerie designů výherců PRECIOSA My Czech Beads 2015


V dalším ročníku soutěže PRECIOSA My Czech Beads 2016 se zaměříme opět na dané téma, které bude nově spojené s určitou výtvarnou technikou, která má své místo ve světě tvorby s perlemi a perličkami. Soutěž bude připravena pro ty, kteří danou techniku ovládají, ale i pro ty, kteří by se jí rádi naučili. Těšit se můžete na známé tváře a jejich jedinečné designy, ve kterých budete moci najít velké množství inspirace, nápadů i zkušeností.