preciosa-ornela.com > TWIN FOR FREE >

Podniková prodejna a výdejní sklady v Desné, budou od 2. do 6. února uzavřeny z důvodu inventur. Děkujeme za pochopení.

Spousta nápadů na tvorbu s PRECIOSA Twin™

Akce TWIN FOR FREE skončila? Jak se to vezme, balíčky zdarma již neposíláme, ale stále se na naší facebookové stránce objevují nové a nové nápady, jak využít naši perličkovou novinku PRECIOSA Twin™ .

Během ledna a února 2012 žila naše facebooková stránka akcí TWIN FOR FREE. Zájemci z řad fanoušků naší stránky mohli získat vzorek naší nové dvoudírkové perličky PRECIOSA Twin™ zdarma. A mnozí této možnosti využili – celkem jsme poslali 2000 desetigramových sáčků. Velmi mile nás překvapila kreativita našich fanoušků – ta spousta schémat a fotek hotových náušnic, náramků, náhrdelníků i jiných ozdob! Na této stránce je jen malý vzorek, pro další nápady se podívejte sem: facebook.com/preciosaornela .

Účastníci akce TWIN FOR FREE byli celkem z 53 zemí celého světa, amatéři i profesionálové. Kromě sáčku bylo v obálce i leporelo s vyobrazením první barevné série perliček PRECIOSA Twin™. Mnozí byli inspirováni natolik, že si koupili další barvy a tvořili dál…

Přesvědčte se sami, podívejte se na tu nádheru!

Je nám líto, že se tentokrát nedostalo na všechny zájemce. Velmi silně zvažujeme možnost podobnou akci brzy zopakovat. Proto nás sledujte, zde na webu, na facebooku, a na twitteru.

TWINu zdar!

Vaše Preciosa Ornela