preciosa-ornela.com > Trendy pro Jaro/Léto 2013 >

Podniková prodejna a výdejní sklady v Desné, budou od 2. do 6. února uzavřeny z důvodu inventur. Děkujeme za pochopení.

Módní a barevné trendy PRECIOSY ORNELY pro sezónu Jaro/Léto 2013

Předpověď kombinací barevných odstínů sklářského materiálu a výběru perlových a perličkových tvarů a jejich povrchových úprav nabízí náměty a inspiraci pro vytváření vhodných kolekcí skládajících se ze skleněných perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads pro módní sezónu jaro/léto 2013.

NADČASOVÁ HARMONIEVytváření harmonického a vyrovnaného barevného souznění vyžaduje vytříbený cit a bohaté zkušenosti prověřené historií. Příjemná konzervativní souhra tlumených zemitých barev odráží bohaté kulturní dědictví lidstva a přijímá i pozitivní přístup současné obliby.
Barvy: celsian, santander, clarit, black diamond, kobaltová modř, montana, ceylon, světle modrá.

LEVANDULOVÁ POEZIE
Klidná, vyrovnaná a osvěžující esence jemných sluncem utlumených pastelů prostupuje geometrií broušených ploch a dynamickými liniemi perličkových řad. Citlivá kombinace vzdušných barev a transparentních odstínů skel je řazena v dekorativních obrazcích sestavených z kontrastních ploch.
Barvy: chrysolit, medová, světle fialová, chromová zeleň, zaprášená aqua, levandulová, čistá šedá.

OKÁZALÉ ZRCADLENÍ
Oslňujícími kovovými odlesky stříbřitých zušlechtění perlí i perliček probleskuje jasné nadpozemské světlo vakuových dekorů a transparentních barev. Těžké a chladné metalické celodekory optimisticky odlehčují a rozjasňují průzračné barvy povrchových zušlechtění a transparentních skel.
Barvy: černá, grafická bílá, chrom, lagoon, stříbrný norek, tmavá nebeská modrá, capri blue.

KARIBSKÁ PLAVBA
Zábavná a velice hravá kombinace výrazných jasných barev pulzuje živou a nevázanou explozí nápadů. Okouzlující čisté odstíny primárních barev se odvážně a nespoutaně odevzdávají dobrodružství velkého množství skleněných doplňků zejména ve formě perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads.
Barvy: sírová žluť, purpurová, jasný aquamarín, citrín, hyacint, šarlatově červená, korálová oranžová.